Realizowanie Projektów Deweloperskich

Zainwestuj, odpoczywaj, zarabiaj

Inwestycje kapitałowe

Rozwijaj swój biznes – zainwestuj swój kapitał w projekt GGI

Nasze projekty inwestycyjne to okazja do ulokowania kapitału i szybkiego wypracowania zysku na rynku nieruchomości i najmu na Podhalu. Więc jeśli szukasz pewnego projektu inwestycyjnego, cechującego się wysoką stopą zwrotu, chętnie przedstawimy Ci co możemy zaoferować.

Istniejemy na rynku nieruchomości w rejonie Zakopanego od prawie dwudziestu lat. Dzięki temu doskonale wiemy jakie lokalizacje są szczególnie interesujące z punktu widzenia inwestycji oraz jaki rodzaj nieruchomości jest najbardziej pożądany.

Projekty inwestycyjne Górskiej Grupy Kapitałowej obejumją:

- pełną obsługę inwestycji, od znalezienia terenów pod inwestycje, przez fazę projektową, do realizacji i odbiorów budowlanych,

- obsługę wszystkich formalności cywilno-prawnych oraz budowlanych,

- optymalizację kosztów na poziomie kosztorysu, jak również przetargów i w trakcie realizacji,

- dobranie najlepszych specjalistów z branży budowlanej,

- zapewnienie najwyższej jakości wykonania oraz wykończenia inwestycji.

- Obsługę nieruchomości po oddaniu jej do użytku, tak aby w jak najkrótszym czasie zaczęła wypracowywać najwyższy możliwy dochód.

W świecie, w którym pewna jest jedynie zmiana my dajemy Ci gwarancję uczciwej i rentownej inwestycji. Dowiedz się więcej i zobacz nasze realizacje.
 kontakt

POCZUJ GÓRY CAŁYM SOBĄ!

Osada Górska Kościelisko

Niewiele miejsc w bezpośredniej okolicy Zakopanego może poszczycić się tak wspaniałą lokalizacją, wysokim komfortem i doskonałym mariażem tradycyjnego stylu z nowoczesnym rysem. Zainwestuj, odpoczywaj, zarabiaj!

Oto miejsce, które może być dla Ciebie świetną inwestycją. Idealnie skrojone apartamenty: jeden o powierzchni 39 m2 oraz drugi, dwupoziomowy o powierzchni 76 m2 z możliwością wynajmu jako dwa osobne apartamenty, do tego wspaniały i niezakłócony widok na góry, zaledwie 4 km od centrum Zakopanego. Świetny dojazd i bliskość najważniejszych atrakcji regonu – czego więcej można oczekiwać po idealnych apartamentach?

Zobacz stronę inwestycji

Eksluzywne Domy z Bali

Osada Bachledzki Wierch

Osada Bachledzki Wierch to jedna z naszych zakończonych inwestycji.
Luksusowe domki zaprojektowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. W tym miejscu góralski kunszt rzemiosła przeplata się z nowoczesną architekturą. Doskonały mariaż tradycyjnego domu górskiego z nowoczesnymi elementami elewacji oraz świetny układ wnętrz pozwalają na wypoczynek w wysokim standardzie i z niebywałym widokiem na góry. 

Zobacz stronę obiektu

więcej