Dom w Zakopanem z widokiem na góry, OKAZJA

ZAINWESTUJ ODPOCZYWAJ ZARABIAJ

Przedstawiamy Państwu unikalny projekt inwestycyjny, składający się z kompleksu 8 nowoczesnych domów jednorodzinnych, projektowanych w stylu Podhalańskim. Każdy z segmentów składa się z trzech niezależnych apartamentów oraz klatki schodowej.

 

Na terenie inwestycji dla gości dostępne będzie bogato wyposażone spa wewnętrzne oraz zewnętrzna balia, lobby bar w którym będzie można odprężyć się przy filiżance kawy lub kieliszku wina.

 

Dla miłośników białego szaleństwa dostępne będą szafki zabezpieczające sprzęt narciarski.

 

W części wspólnej powstanie również strefa grilla, w której mieszkańcy będą mogli spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

 

Nasi najmłodsi Goście będą mogli skorzystać z dwóch miejsc przeznaczonych specjalnie dla nich. Czeka na nich wewnętrzna bawialnia w Strefie Relaks&Spa oraz zewnętrzny plac zabaw na ogrodzonym terenie inwestycji.

 

Lokalizacja:

 

Inwestycja położona w malowniczej części Zakopanego z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr. Najbliższe punkty odniesienia;

- Kuźnice 4 min

- Stoki narciarskie Nosal 3 min

- skocznia narciarska Wielka Krokiew 5min

- centrum Zakopanego 7 min

- dworzec pkp, pks 8 min

- Aqua park 7 min

- Krupówki 7 min

- Centralny ośrodek sportu 4 min

- w bliskiej okolicy restauracje, karczmy, apteka, sklepy 

 

Dom składa się z: trzech nie zależnych od siebie apartamentów, każdy skłąda się z; otwartego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki o łącznej pow.od 40,4- 52,5 m2. Dodatkowo z salonu wyjście na ogródek o pow.35,4-71,3 m2.

Wszystkie domy będą wykonane w standardzie Deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Planowane zakończenie inwestycji na grudzień 2021r.

 

W ramach stanu deweloperskiego budynki w części zewnętrznej zostaną wykonane w całości na podstawie projektu i prezentowanych wizualizacji. Wykonane zostanie również: ogrodzenie od sąsiednich działek, szlaban wjazdowy, zagospodarowanie terenu wspólnego, ciągi komunikacyjne w formie kostki brukowej, tereny biologicznie czynne zasadzone roślinnością. Mała architektura, utrzymane będą w góralskiej stylistyce. 

 

ZAINWESTUJ ODPOCZYWAJ ZARABIAJ

Operator zapewnia obsługę najmu krótkoterminowego przez profesjonalna firmę działającą na podhalańskim rynku usług turystycznych od 2009r. Uruchomienie wynajmu dla mieszkań zakupionych w pakiecie z wykończeniem planowane jest na sezon letni 2022r.

Kontakt:

Grzegorz Wicik       

+48 600 404 554