Inwestycja własna

Osada Górska Kościelisko ap. nr. 1

ZAINWESTUJ, ODPOCZYWAJ, ZARABIAJ 

W tym miejscu chcielibyśmy nakreślić Wam wizję, która przyświecała nam od początku i wierzymy, że sprawdzi się idealnie pod katem wynajmu

Podczas projektowania Osady Górskiej Kościelisko staraliśmy się jak najbardziej oddać ducha gór, przy okazji nie zapominając o przeznaczeniu budynków do dalszego wynajmu. Analizując w wielu obiektach potrzeby gości i właścicieli posesji doszliśmy do wniosku, że ile ludzi – tyle oczekiwań. Zdecydowaliśmy się zatem na połączenie typowego podhalańskiego stylu z nowoczesnością apartamentów na najwyższym poziomie. Efekt przeszedł nawet nasze oczekiwania.

Osada składa się z sześciu domków w których znajduje się 18 niezależnych od siebie apartamentów
Oto miejsce, które może być dla Ciebie świetną inwestycją. Idealnie skrojone apartamenty: jeden o powierzchni 39 m
2 oraz drugi, dwupoziomowy o powierzchni 76 m2 z możliwością wynajmu jako dwa osobne apartamenty, do tego wspaniały i niezakłócony widok na góry, zaledwie 4 km od centrum Zakopanego. Świetny dojazd i bliskość najważniejszych atrakcji regonu – czego więcej można oczekiwać po idealnych apartamentach?

Wierzymy, że Osada Górska Kościelisko będzie charakteryzowała się znakomitą stopą zwrotu. Została bowiem zaprojektowana pod kątem maksymalnej efektywności z najmu krótkoterminowego.

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI

Łazienka                             4,00 m2

Pokój                                10,00 m2

Pokój                                23,40 m2

Antresola                           1,80 m2

Razem                              39,20 m2

+ Taras                             12,80 m2