Aparthotel Bachledzki Wierch apartament nr.4

www.aparthotelbachledzki.pl
ZAINWESTUJ WYPOCZYWAJ ZARABIAJ

Przedstawiamy Państwu unikalny projekt inwestycyjny, składający się z kompleksu 18 nowoczesnych apartamentów, projektowanych w stylu Podhalańskim.

Na terenie inwestycji dla gości dostępne będzie bogato wyposażone Spa wewnętrzne oraz windę.

W części wspólnej powstanie również strefa grilla, w której mieszkańcy będą mogli spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

Nasi najmłodsi Goście będą mogli skorzystać z miejsc przeznaczonych specjalnie dla nich. Czeka na nich zewnętrzny plac zabaw na ogrodzonym terenie inwestycji.
 

Lokalizacja:

Inwestycja położona w malowniczej części Zakopanego z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr. Najbliższe punkty odniesienia;

- dworzec pkp, pks 1,4km /5 min

- centrum Zakopanego 2km 5min

- supermarket 700m / 4min

- Krupówki 2km / 6min

- Kuźnice 4,9km / 14 min

- Stoki narciarskie Nosal 5km / 14min

- skocznia narciarska Wielka Krokiew 3,9km/ 12min

- Aqua park 1,6km / 5min

- Centralny ośrodek sportu 4,4km / 12min

- w bliskiej okolicy siłownia, centrum medyczne, apteka, sklepy.

 

Inwestycja składa się z osiemnastu apartamentów niezależnych od siebie

Apartamenty przygotowane są w stanie deweloperskim, do dalszego, indywidualnego wykończenia. Możesz wykończyć apartament w dowolny sposób, aby spełniał Twoje oczekiwania i był zgodny z Twoim profilem sprzedażowym. Jeśli jednak chciałbyś zlecić wykończenie pod klucz, wówczas wyceniamy taką pracę indywidualnie w oparciu o przedstawiony projekt lub dowolny projekt wykonany na zlecenie klienta.Wykonawcą jest Górska Grupa Inwestycyjna, która z powodzeniem realizuje również własne inwestycje w oparciu o modele deweloperskie lub gotowe do wynajmu.

Przedstawione wizualizacje odnoszą się do apartamentu apartament nr.12

Inwestycja posiada 14 miejsc w garażu cena 50 000zł netto + 23% i 4 miejsca postojowe na zewnątrz zadaszone po 25 000zł netto

Planowane zakończenie inwestycji na wrzesień 2022.

W ramach stanu deweloperskiego budynek w części zewnętrznej zostanie wykonany w całości na podstawie projektu i prezentowanych wizualizacji. Wykonane zostanie również: ogrodzenie, szlaban wjazdowy, zagospodarowanie terenu wspólnego, ciągi komunikacyjne w formie kostki brukowej, tereny biologicznie czynne zasadzone roślinnością. Mała architektura, utrzymane będą w góralskiej stylistyce.

W budynku jest ogrzewanie gazowe.

ZAINWESTUJ WYPOCZYWAJ ZARABIAJ

Operatorem obiektu będzie Górska Grupa Inwestycyjna która specjalizuje się w najmie krótkoterminowym na terenie Zakopanego, Kościeliska i Białki Tatrzańskiej. Uruchomienie wynajmu dla mieszkań planowane jest na sezon jesienny 2022r.

PODANE CENY SĄ WARTOŚCIAMI NETTO 
* apartament sprzedawany razem z apartamentem nr.3 na jednej księdze wieczystej